Darmowa lekcja

Ekspozycja mięsa czerwonego

Układając asortyment w ladzie, pamiętaj aby przestrzegać podstawowych zasad:

• Dbaj o czystość – szyby, pojemniki, wnętrze lady, blaty – wszystko powinno być idealnie doczyszczone.
  • Dobrze przygotuj cenówki – czyste, czytelne oraz zawierające aktualne ceny!
  • Zostaw odsłonięty nawiew – zapewnia odpowiednie chłodzenie i utrzymanie świeżość produktów.
  • Umieszczaj droższe produkty bliżej szyby. Tańsze głębiej w ladzie.
  • Produkty wysokomarżowe, przetworzone tj. wędliny, kiełbasy, wędzonki, umieszczaj tam, gdzie klient spędza najwięcej czasu. Najczęściej będą to okolice kasy.
  • Stosuj materiały promocyjne. Informuj o ofertach specjalnych za pomocą ulotek, gazetek, plakatów, kolorowych cenówek oraz napisów na witrynie sklepu.
  • Nie sprzedaj niczego, czego sama byś nie kupiła.

Tę oraz pozostałe 44 lekcje, znajdziesz w moim kursie:

Mistrzowska-sprzedaz-miesa-i-wedlin-2

Kurs: Mistrzowska Sprzedaż Mięsa i Wędlin

Zwiększ obroty na stoisku mięsno-wędliniarskim!

Sprzedawco!

Zapewniam Cię, że dzięki moim lekcjom z łatwością zwiększysz swoją sprzedaż i osiągniesz wymarzoną prowizję lub awans. Moja kariera zaczynała się od stanowiska rzeźnika-wykrawacza, przez sprzedawcę i kierownika stoiska, aż po pozycję dyrektora ds. sklepów firmowych. Dziś jestem właścicielem własnej firmy szkoleniowej. Osiągnąłem to wszystko, trzymając się jednej zasady:

Nigdy nie przestawać się uczyć!

Rozwijaj swoje umiejętności, zgłębiaj wiedzę o asortymencie i czerp radość ze sprzedaży! Kierownictwo z pewnością doceni Twoje wysiłki, a nic nie przekonuje ich tak, jak wzrost obrotów.

przedsiębiorco!

Zastanawiałeś się kiedyś, ile zainwestowałeś w wyposażenie stoiska mięsno-wędliniarskiego? Domyślam się, że dobre kilkadziesiąt tysięcy. Dolicz do tego miesięczne koszty, wartość towaru, straty oraz wynagrodzenie pracowników.

Teraz odpowiedz sobie na jedno pytanie:

Ile zainwestowałeś w przeszkolenie osób, które mają NAJWIĘKSZY wpływ na wysokość Twojej sprzedaży?

Domyślam się jaka jest odpowiedź. Chcę zaoferować Ci wyjątkowe narzędzie, w które możesz wyposażyć swój zespół. Inwestycję, która zwróci Ci się wielokrotnie.